.

.

Оригиналниот lifan140cc цилиндар клипот прстен заптивка комплет pin нечистотија/ јама велосипед делови motocycle делови

Оригиналниот lifan140cc цилиндар клипот прстен заптивка комплет pin нечистотија/ јама велосипед делови motocycle делови

Степени:

DEN 719.52
Износ
Това е достапна

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Сите објектот може да се врати за размена на само. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .LIFAN 140 CC клипот прстени за полнење
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Гаранција
1. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, ,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Превозот Detall
1. Враќање Pollcy
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.

Повеќе информации

Бренд Име:
X-motocycle Трговец
Име На Модел:
LF140
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
4cm
Зафатнина (ml):
140
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Други
Тип На Објект:
Пистонс & Прстени
Објектот Тежина:
0.16kg
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар

Најдобрите понуди во категоријата