.

.

100set/многу Свадба Корист од 45 Различни Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација Нови Пристигнување

100set/многу Свадба Корист од 45 Различни Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација Нови Пристигнување

Степени:

DEN 11040.00
Износ
Това е достапна


Превозот
Пратката Од DHL,UPS-от,EMS, FEDEX и TNT,Кина пост воздухопловната. Ние ќе бидеме со вас и додека не сте задоволни. Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Плаќање
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,вклучувајќи Кредитна Картичка и Т/Т.Ние можеме да ве уверам дека сите ваши нарачки ќе добијат нашите итно внимание !!!
Враќање
Ако постои нешто што не се задоволни, мора на кое право да се врати на објектот.
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови;
Со ЕМС ,тоа ќе трае 7-9 работни денови;
Од Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-25 работни денови.се разбира, ние ќе им понуди на следење Бр.
Испорака обично трае околу 15-25 работни денови.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се избегне вашиот царинска такса. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.Ви благодарам многу!
За нас
Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !
Ние сме Alibaba нов снабдувач но со Професионална надворешна трговија искуство.затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точни претстави пред да се направи исплата.
Pls answer : ___________________________ note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ве молиме контактирајте со нас ако било негативна или неутрална повратни информации. ве молиме да ни покаже слики први .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе kindhearted да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Боја : како на сликата
Qantity : 45 компјутери/set, 100set/многу
ХАРТИЈА НАПРАВЕНА,PLS СЕ РАЗГЛЕДА ПРЕД ЦЕЛ
===============================================
Answer : ___________________________ Note : Стапови и Картичка Хартија е одвоена , објектот мора да биде вметнат со себе
Сеча не е вредно,pls не купуваат
Сеча малку,pls не купуваат
Сеча боја различни,pls не купуваат
Ние не продаваме имагинација со совршен, ве молиме да ги почитувате нашите работа достигнување.
Вашата цел ќе бидат организирани во 10-15 работа дена откако ќе се прими целосната уплата.

Повеќе информации

Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративна Хартија
Mfg Серија Број:
Филм Карактер
Спецификација:
0.7-0.9M

Најдобрите понуди во категоријата