.

.

$0.9 За 1set трговија на Големо 200set/многу Свадба Корист 8 Различни Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација

$0.9 За 1set трговија на Големо 200set/многу Свадба Корист 8 Различни Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација

Степени:

DEN 8640.00
Износ
Това е достапна

Ние ќе соработуваме со вас да го реши секоја смисла на unsatisfaction. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе kindhearted да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе бидеме со вас и додека не сте задоволни.затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодариме однапред!
Последен,било конфузија додека шопинг тука ,се чувствуваат слободни да текстуална порака со нас . ве молиме да ни покаже слики први .
Нашиот бизнис часови : 9 СУМ - 20 ЧАСОТ (понеделник - недела)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .Ви благодарам многу!
За нас
Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !
Ние сме Alibaba нов снабдувач но со Професионална надворешна трговија искуство.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се избегне вашиот царинска такса.
Вашата цел ќе бидат организирани во 10-15 работа дена откако ќе се прими целосната уплата.бидејќи Радост Apple се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точни претстави пред да се направи исплата.Ние можеме да ве уверам дека сите ваши нарачки ќе добијат нашите итно внимание !!!
Враќање
Ако постои нешто што не се задоволни, мора на кое право да се врати на објектот. Тоа значи, некои области може да потрае малку подолго време .
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови;
Со ЕМС ,тоа ќе трае 7-9 работни денови;
Од Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-25 работни денови.
Pls answer : ___________________________ note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ви благодарам многу!
==================================================
Имајте на ум, може да се прилагоди во зависност од вашите дизајн, MOQ 200set, pls консултирајте се со цена
Да почитувани Купувачи :
Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !
Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .

Повеќе информации

Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата