.

.

200set/многу Свадба Корист 31 Различен Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација Прифати Кориснички Налог

200set/многу Свадба Корист 31 Различен Стил Вклучени DIY Фото Ничија Страна Декорација Прифати Кориснички Налог

Степени:

DEN 21120.00
Износ
Това е достапна

Ви благодарам многу!
За нас
Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !
Ние сме Alibaba нов снабдувач но со Професионална надворешна трговија искуство.
Нашиот бизнис часови : 9 СУМ - 20 ЧАСОТ (понеделник - недела)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Бидејќи Поштенските услуги се разликуваат од различни области .
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови;
Со ЕМС ,тоа ќе трае 7-9 работни денови;
Од Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-25 работни денови.затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, ние искрено се надевам дека ќе kindhearted да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Испорака обично трае околу 15-25 работни денови.Ви благодариме однапред!
Последен,било конфузија додека шопинг тука ,се чувствуваат слободни да текстуална порака со нас .бидејќи Радост Apple се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија . ве молиме да ни покаже слики први .
Боја : како на сликата
Qantity : 31 компјутери/set, 200set/многу
ХАРТИЈА НАПРАВЕНА,PLS СЕ РАЗГЛЕДА ПРЕД ЦЕЛ
===============================================
Answer : ___________________________ Note : Стапови и Картичка Хартија е одвоена , објектот мора да биде вметнат со себе
Сеча не е вредно,pls не купуваат
Сеча малку,pls не купуваат
Сеча боја различни,pls не купуваат
Ние не продаваме имагинација со совршен, ве молиме да ги почитувате нашите работа достигнување.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се избегне вашиот царинска такса.
Pls answer : ___________________________ note : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.се разбира, ние ќе им понуди на следење Бр.
Ве молиме контактирајте со нас ако било негативна или неутрална повратни информации.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се точни претстави пред да се направи исплата.откако ќе се провери и потврди тоа му припаѓа на наша грешка ,ние ќе се 100% reture вашите пари .

Повеќе информации

Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата