.

.

CQB Отворено Брз Сува Т-маица Тактички Coolmax Дише Риболов Качување Пешачење со Кратки Ракави машка маица LYF023

CQB Отворено Брз Сува Т-маица Тактички Coolmax Дише Риболов Качување Пешачење со Кратки Ракави машка маица LYF023

Степени:

DEN 1198.00 -36 %
DEN 1871.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Материјал : 47% Памук 47% Coolmax 6% Spandex
Големина : S M L XL XXL
Ткаенина технологија : Coolmax
Outdoor спортови : Пешачење,Качување,Риболов,Пешачење
Големина Опис (cm) Големина на Облека Должина Биста Рамо Полите Ракав S 65 94 41 / 20 М 67 98 43 / 22 L 69 102 45 / 22 XL 71 106 47 / 24 2 XL 73 110 49 / 24 Мери со рака,pls дозволете 2-3cm грешка,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Блузи Тип:
Tees
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Бренд Име:
В. П. Б
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Материјал Технологија:
CoolMax
Материјал:
47% Памук 47% Coolmax 6% Spandex
Големина:
S M L XL XXL
боја:
Сива Сини
Пол:
Мажи
fuction:
Брз Сува, Дише
Ткаенина технологија:
CoolMax
отворен спортски:
Пешачење,Качување,Риболов,Пешачење
Облека верзија:
Лабава
Шема:
Полна Боја

Најдобрите понуди во категоријата