.

.

Висок Квалитет На Памук Платно Wearproof Двете Еднострани Флорални Печатени Пастирски Троседот Декоративни Перници Перница Седиште Дома Декор

Висок Квалитет На Памук Платно Wearproof Двете Еднострани Флорални Печатени Пастирски Троседот Декоративни Перници Перница Седиште

Степени:

DEN 383.00 -40 %
DEN 638.40
Износ
Това е достапна

Второ, во некои индивидуални случаи, купувачите може да треба да платите некои увозни даноци или царински давачки дури и кога нивната набавка е мал. Тоа, главно, зависи од увоз политика на својата земја. Опис : Слика и вистински објект може да постои мало боја , тоа е предизвикан од светлината интензитет, снимање методи и така натаму. Како да се специфични стапки, pls консултирајте се со вашата локална царинска испостава Ако удобен, ве молиме да се преземе иницијатива да ми каже соодветната апликација износ. Различни превозот компании имаат различни трошоци и различно време на испорака, ве молиме изберете во зависност од вашите потреби. Така Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Материјал Опис : материјалот е со висок квалитет памук платно ткаенини што се користат за двете страни , печатени со убави модели , тоа е модерно , пријатна и погоден за носене. Ако производот има проблем кога ќе се примени, ве Молиме испратете ни порака, наместо да ни даде какви било негативни или неутрални повратни информации или предложените спор, ние ќе се обидеме да ги решаваат проблемите брзо, ви Благодариме! Ако сте задоволни со производи и мојата услуга, ве молиме дај ми фалат. Овие стил на перница покривање ткаенини се сече, локацијата на моделот ќе бидат различни, ве молиме да се разгледа, тогаш доставува цел, ви благодарам. понекогаш тоа трае неколку недели, за да го исчистите стоки од царинската управа.5"(60cm*60см) .Имајте на ум 1, 2, тежината на перница јадрото е многу тешка, на feight е скапо, ако перница core + перница маска, цената ќе биде многу поголем, ве Молиме да се разбере, ви благодарам. Ако плаќаат помалку товар, но се надевам кратко време на испорака, тоа е невозможно. Се надевам дека ќе разбирање! Тарифите : врз Основа на досегашното искуство, увоз даноци паѓа во две ситуации. Ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница. Прво, во повеќето земји, тоа не се вклучи секој дополнителен трошок на купувачот страна за слични мали или ниска цена предмети. Услуги на клиентите : Вашето задоволство е една наша главна цел. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави пет-ѕвезда повратни информации и позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас.

Повеќе информации

Спецификација:
40x60 Cushion cover, 50x50 Cushion cover, 45x45 Cushion cover
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер / Памук
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Седиште
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тип:
Cusion
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Пополнување:
перница маска
Функција:
Платно
Употреба:
Софа
Дебелина:
Дебелина Медиум
Материјал:
Памук Платно
Патент:
Невидливи
перница core:
не вклучуваат
Големина:
17''*17'',15.5''*23.5'',19.5''*19.5'',23.5''*23.5''
Тежина:
120-220grams for each
Функција:
Носат отпорни,Мека
Димензии:
45*45см,50*50cm,40*60см,60*60см
Тип:
Перница Покрие/Перница Покрие/Седиште Перница Маска
Применливи Луѓе:
Универзална

Најдобрите понуди во категоријата