.

.

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Фламинго Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие C415116

Моден Висок Квалитет Памук, Лен Фламинго Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие C415116

Степени:

DEN 175.00 -27 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапнаМоден Висок Квалитет Памук, Лен Фламинго Pillowcase Свадба Декоративни Перница Случај За Дома Перница Покрие C415116
Бренд : Shun Qian
Материјал : памук и Линија
Можете да го прилагодите : да
Модел : 45 X45cm (во рамките на цвест материјал, може да биде за 2cm грешка)
1.Бојата и Големината на. Како резултат на компјутерски монитори и осветлување причини, вистинската боја на производот може да биде мала разлика, умот внимателно шут! б. Pillowcase е во рамките на цвест производи, поради рачни мерења на локации, може да биде 2 ~ 3cm грешка, се надевам дека ќе може да го разбере! в. Ако сакате да купите многу од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена! Ние може да обезбеди персоналните прилагодување, онолку колку што ќе обезбеди оригинална high-definition слики (слика пиксели над 2000 и HD), може да се прилагодите било шема, ви треба. 2.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. Само pillowcase, не содржи било каква перница јадро 3. Превозот 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда. 2).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално испорака timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. 4.Повратни информации Вашите Повратни информации е многу важно за нас;ние ќе ги подобриме нашите производи и услуги.ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме оставете 5 ѕвезди на повратни информации до нас,ако имате било каков проблем на квалитетот или логистичка,ве молиме слободно контактирајте со нас ја напушти која и повратни информации ,ние ќе се реши на вашето прашање и да се обезбеди нашата најдобра услуга за вас. Зборови за пребарување перница случај, перница, навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, навлаки, памук/полиестер,pillowcase був,pillowcases 3d,pillowcase лондон,pillowcase автомобил, pillowcase двојна големина, карактер

Повеќе информации

Големина:
45X45cm one sides
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Техника:
Nonwoven
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
45X45cm
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Материјал:
Памук, Лен
Материјал:
Памук, Лен
Is_customized:
yes,it is
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Стилови:
Декоративни спиење двојна pillowcase
Печатење:
Еден страни Печати перница
Применливи Опсегот:
Софа, фотелја, кревет
Зборови За Пребарување:
перница случај,навлаки за дома декор, pillowcase, перница маска
Шема:
фламинго
Нумерирање:
C415116

Најдобрите понуди во категоријата