.

.

Бесплатен Превозот!!Модерната геометриски декоративни фрли перница/almofadas случај на возрасни,мода удобна перница покрие дома декорирање

Бесплатен Превозот!!Модерната геометриски декоративни фрли перница/almofadas случај на возрасни,мода удобна перница покрие дома

Степени:

DEN 1151.52
Износ
Това е достапна


Топла продажба
овој објект е перница случај,не се вклучени перница. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии.
ве молиме бидете објектот како стандард.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1. Висат сува.
Овој Оглас е без / додатен. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.
Пријателски Потсетник
1.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Го не треба да биде премногу долг. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.
Инструкции За Перење
1. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сува рамна или висат да се исуши. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба.

Повеќе информации

Големина:
45x45cm, 40x60cm, 50x50cm, 60x60cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Dobby
Број На Модел На:
sme150412
Шема:
Други
Материјал:
Други
Обликот:
Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата