.

.

Бесплатен Превозот!!Луксузна пастирски цвет декоративни фрли перница/almofadas случај,ретро фенси флорални перница покрие дома декорирање

Бесплатен Превозот!!Луксузна пастирски цвет декоративни фрли перница/almofadas случај,ретро фенси флорални перница покрие дома

Степени:

DEN 1151.52
Износ
Това е достапна

Овие трошоци се на купувачот одговорност. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted.
ве молиме бидете објектот како стандард.
Пријателски Потсетник
1. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи.
Известување
1. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Инструкции За Перење
1.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Не користите кајгана.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сува рамна или висат да се исуши. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express.
Топла продажба
овој објект е перница случај,не се вклучени перница. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии.
Условите на Продажба и Повратни информации
1.
Овој Оглас е без / додатен. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен. Висат сува. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.

Повеќе информации

Големина:
42x30cm, 45x45cm, 40x60cm, 50x50cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Материјал:
Жанила Ткаенини
Број На Модел На:
sme150409
Стил:
Жакард
Шаблон Тип:
Растенијата
Шема:
Жакард
Обликот:
Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата