.

.

Бесплатен Превозот!!Гроздобер луксузни везови декоративни фрли перница/almofadas случај,ретро геометриски перница покрие дома декорирање

Бесплатен Превозот!!Гроздобер луксузни везови декоративни фрли перница/almofadas случај,ретро геометриски перница покрие дома

Степени:

DEN 959.52
Износ
Това е достапна


ве молиме бидете објектот како стандард. Висат сува. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии. Истурете неутрален детергент во машина за перење вода, температурата на водата ќе биде не повисока од 30 целзиусови степени степен.
Условите на Продажба и Повратни информации
1.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек. Сува рамна или висат да се исуши. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување. Не користите кајгана.
Инструкции За Перење
1. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings.
Известување
1. Го не треба да биде премногу долг. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases.
Пријателски Потсетник
1.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express.

Повеќе информации

Големина:
30x42cm, 45x45cm, 40x60cm, 50x50cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Геометриски
Шема:
Извезена
Стил:
Жакард
Материјал:
Други
Техника:
Вез
Обликот:
Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата