.

.

Бесплатен Превозот!!Модерната геометриски polka точка декоративни фрли перница/almofadas случај,удобна перница покрие дома декорирање

Бесплатен Превозот!!Модерната геометриски polka точка декоративни фрли перница/almofadas случај,удобна перница покрие дома декорирање

Степени:

DEN 1056.00
Износ
Това е достапна

Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг.
Инструкции За Перење
1. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Плаќањето се очекува во рок од 3 дена од денот на купувањето. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек. Сува рамна или висат да се исуши. Вистинските бои може да се разликуваат од оние што се прикажани поради природата на фотографирањето и следење на боја settings. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи.
Овој Оглас е без / додатен. Не користите кајгана. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии.
Условите на Продажба и Повратни информации
1. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express.(Постелнината поставување на шест има уште две покрај на четири содржина.
Пријателски Потсетник
1. Не изложеност на пламнал сонцето, или ткаенина структура ќе биде оштетен и долговечност ќе биде shorted. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ве молиме бидете објектот како стандард. Ова на четири содржи еден , еден и два pillowcases. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.
Известување
1. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Го не треба да биде премногу долг. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба.

Повеќе информации

Големина:
500mm*500mm, 600mm*600mm, 450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Dobby
Број На Модел На:
sme150411
Шема:
Други
Материјал:
Други
Обликот:
Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата