.

.

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards/многу Добар Квалитет Обоена Светло Кафеава Турција Marabou Пердув Боа

Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards/многу Добар Квалитет Обоена Светло Кафеава Турција Marabou Пердув Боа

Степени:

DEN 1275.36
Износ
Това е достапна


Злато Производителот CHINAZP Фабрика 20g 20yards/многу Добар Квалитет Обоена Темно Кафеава боја Турција Marabou Пердув Боа
1.Име на производ : Турција marabou пердув boas
2.Материјал : Турција пердуви
3.Боја : Темно Кафеава Боја
4.Големина : 2yards/парче
5.Тежина : Околу 20gram/парче
6.Пакување : 2yards/парче 10pieces/многу
7.Залиха : Да
8.Фабриката име : Yiwu ZP Занаети Фабрика
9. Забелешки : Било бои може да биде обоена, повеќе избор ве молиме посетете ја
Овој оглас е за 20 МЕТРИ од средна тежина 20 G обоена Темно Кафеава боја Marabou пердув боа. Ширината на секоја пердув боа е околу 2-3 инчи широка. Имаме голем избор на бои за да изберете од, така да се забавуваат!
Ова е потенок стил на marabou боа дека е одлично да се користи како трим, костим, и декорација, изработка идеи, свадба и многу повеќе. Овие се меки пердуви, кадифен, и нејасни и се ох толку многу забавно да се дизајнира и да се создаде со!
Трговија на големо и масовно купување на овие marabou пердув boas е на располагање по барање.
Ви благодариме за гледање!
СЕРТИФИКАТ :
1) ЗДРАВСТВЕН СЕРТИФИКАТ : US$50.00
2) КАДЕЊЕ/ДЕЗИНФЕКЦИЈА НА СЕРТИФИКАТОТ : US$50.00
3) ОРИГИНАЛНИОТ СЕРТИФИКАТ : US$50.00
Забелешка : ако ви треба ние да ви помогне да се направи сертификат за вашата нарачка,ве молиме директно место цел во прво време,но немојте да плаќаат пари,и да контактирате со нас преку trademanager или оставете порака на вашиот налог за сертификат си сакал,тогаш ајде да го ревидира цена за вас,тогаш ќе плаќаат за тоа,ви благодариме!

Повеќе информации

Број На Модел На:
Светло Кафеава
Шема:
Обоена
Материјал:
Турција Пердув
Име на производ:
Светло Кафеава Турција Marabou Пердув Boas
боја:
Светло Кафеава
Тежина/Големина:
Околу 2yards и 20gram по парче
Пакување:
2yards/парче 10pieces/многу
Фабриката Име:
Yiwu ZP Занаети Фабрика
Фабриката веб-сајт:
www.ywgy.cn
Продавницата за веб-сајтот:
www.aliexpress.com/store/200193
Trademanager ID:
cn109594301

Најдобрите понуди во категоријата