.

.

Лабава Сива goose пердуви (200 Пердуви) популарно се користи за свадба цвеќиња, fascinators, дерби капи и flapper headdresses

Лабава Сива goose пердуви (200 Пердуви) популарно се користи за свадба цвеќиња, fascinators, дерби капи и flapper headdresses

Степени:

DEN 485.00 -8 %
DEN 527.52
Износ
Това е достапна


Функција
Лабава Сива goose пердуви (200 Пердуви) популарно се користи за свадба цвеќиња, fascinators, дерби капи и flapper headdresses
Материјал : goose satinettes пердуви. Боја : сива
Големина : 10-18cm долго Количина : 200pcs/многу Користи : маски, конверзација, занает проекти, и многу други занает и декоративни користи Состојба : Brand new. фотографии
Љубезно ве молиме да напомена :
Сивата боја е достапен
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.Времето за испорака потреби околу 20-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail,3-5 работни дена од DHL и 7-15 работни дена од ЕМС.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема проблеми,Откако ќе го поставите цел,ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни?
A : Да,секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајн сте заинтересирани,и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја потреби кога ќе го поставите цел.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ви благодариме за вашето време.
Можеби ќе ви се допадне

Повеќе информации

Материјал:
Goose Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
FD023
Боја:
Сива
Големина:
10-18cm long
КОЛИЧИНА:
200pcs по многу

Најдобрите понуди во категоријата