.

.

Индискиот Quill Пердуви,50pcs/број 12-14inches 30-35cm-РОЗОВА Турција Круга Quill трговија на Големо Пердуви freeshipping

Индискиот Quill Пердуви,50pcs/број 12-14inches 30-35cm-РОЗОВА Турција Круга Quill трговија на Големо Пердуви freeshipping

Степени:

DEN 864.00
Износ
Това е достапна


Функција
Индискиот Quill Пердуви,50pcs/број 12-14inches 30-35cm-РОЗОВА Турција Круга Quill трговија на Големо Пердуви freeshipping Материјал : Турција Quill Пердуви Боја : розова Големина : 12-14inch 30-35 CM Количина : 50pcs/многу Користи : свадба, headwer,Шапка,Коса додатоци Состојба : Brand new. фотографии
Боја на располагање : пинк
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како наскоро цел може да бидат испратени надвор и колку дена можам да ја прими?
A : наредбата може да бидат испратени во рок од 48 часа.Времето за испорака потреби околу 20-30 работни дена од Кина Пост Воздух Mail,3-5 работни дена од DHL и 7-15 работни дена од ЕМС.
П : Може да ти испрати ми ја слики без жиг?
A : Нема проблеми,Откако ќе го поставите цел,ве молиме кажете ни ја вашата e-mail адреса и ние ќе го испратите слики без жиг за вас од страна на e-mail наскоро.
П : Може ли да се меша дизајни?
A : Да,секако.Можете да користите шопинг количка и одберете дизајн сте заинтересирани,и место на цел заедно.
П : Може ли да изберете боја за еден дизајн ако има многу достапни бои?
A : Yes.You би можеле да остави порака за боја потреби кога ќе го поставите цел.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ви благодариме за вашето време.
Можеби ќе ви се допадне

Повеќе информации

Материјал:
Турција Пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
FU009
Големина:
12-14inches/30-35cm
Боја:
розова боја
КОЛИЧИНА:
50pcs по многу
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата