.

.

RH ЛОФТ ретро носталгија Гума видови на 10 Шарени pounce Lumiled E27 светилка носителот на Сонцето цвеќиња силиконски гел droplight

RH ЛОФТ ретро носталгија Гума видови на 10 Шарени pounce Lumiled E27 светилка носителот на Сонцето цвеќиња силиконски гел droplight

Степени:

DEN 912.00 -5 %
DEN 959.52
Износ
Това е достапна


Опис
Извор на светлина тип : E27 (не вклучуваат светилки);
Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итн
Напон : 90 V - 260 V( Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)
Боја : Сива/Сино/Жолто/Црвени/Розова/Зелена/White/Black/Портокал/Виолетова (Како слика ја покажува)
Гаранција : Две години
Материјал : Смола Силика гел
Одличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.
Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;
Пакет содржи : 1 x Pendant Светилка
Кликнете За Повеќе Стил И Светилки :
1. 2. 3.
4. 5.

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Црвена, Бела, Светло Жолта, Чоколадо
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
ПВЦ
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
две години
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
Yes
Стил:
Арт Деко
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
ПВЦ/Пластика
Место:
Господар Спална Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела,Зелена,Црвена,Сина,Жолта,Виолетова
Број На Модел На:
CH-3
Техника:
Компјутер нумеричка контрола сечење
Примена:
Седи соба спална соба студија ресторан, хотел, итн
Гарантен период:
две години
Карактеристики:
Примерок куќа

Најдобрите понуди во категоријата