.

.

Чендлер Исклучителна Бела Сребро Злато-боја Фокс Главата Ѓердани & Pendant За Жените Clavicular Синџир Линк Животинско Накит трговија на Големо

Чендлер Исклучителна Бела Сребро Злато-боја Фокс Главата Ѓердани & Pendant За Жените Clavicular Синџир Линк Животинско Накит

Степени:

DEN 342.00 -49 %
DEN 671.52
Износ
Това е достапна


ТОЧКА ИМЕ
Чендлер Исклучителна Бела Сребро Злато-боја Фокс Главата Ѓердани & Pendant За Жените Clavicular Синџир Линк Животинско Накит трговија на Големо
Материјал : Алуминиум Метал
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Превозот Информации
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
925 Накит Препорачувам
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Повеќе информации

Метална боја:
18K злато позлатен, сребро позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
19.9*18.9 mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Ѓердан-243
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Симпатична /убави/Мода
Материјал:
Легура Zinic
боја:
сребрена/злато позлатен
Модел/Форма:
Фокс Глава
животно pendant:
Висок Квалитет /Љубов Bijoux
Функција:
Accessaries/Подарок
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
10 Компјутери
Пол:
Жените/Жена/Девојка/Дама
Повод:
Свадба/Партија/Годишнината/Ангажирање/Homme

Најдобрите понуди во категоријата