.

.

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Кристал Накит N878

Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Кристал Накит N878

Степени:

DEN 264.00 -25 %
DEN 352.80
Износ
Това е достапна


Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Кристал Накит N878
Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Кристал Накит N878
Uloveido Двојно Заклучување Срца Pendant & Ѓердан Најдобри Жените Подарок Сребрена Боја Синџир Ѓердан CZ Кристал Накит N878

Повеќе информации

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
Uloveido
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Pendant Големина:
23*25 mm
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
N878
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Големина:
23*25 mm
Pendant тежина:
3.78 g
дијамант:
45см+6 Мали Дијаманти 22 Компјутери
joias:
ѓердан
joyas:
Додатоци за Жена
Должина:
50cm Joias

Најдобрите понуди во категоријата