.

.

Кралската Циркон Мода Накит за жените дар златен тон Длабоко Сини Кристал Ѓердани Приврзоци LN368A

Кралската Циркон Мода Накит за жените дар златен тон Длабоко Сини Кристал Ѓердани Приврзоци LN368A

Степени:

DEN 237.00 -19 %
DEN 292.80
Износ
Това е достапна

50 /парче
Популарната Евтини цена Буба стил на дизајн 18k злато позлатен ѓердани & приврзоци мода накит LN131 A US$ 4.66 /парче
. Три Животната Средина Позлатен
5. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
Прилагодливи синџир Цвет дизајн 18k злато позлатен Бел кристал циркони ѓердани & приврзоци pentagram мода накит LN098 A US$ 6. Направи на раскрсницата на хартија.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
Чекор 2 .
Чекор 1 .48 /парче
Прилагодливи синџир Пеперутка дизајн 18k злато позлатен Боја кристал циркони ѓердани & приврзоци pentagram мода накит LN101 A US$ 6.98 /парче
Прилагодливи синџир Пеперутка дизајн 18k злато позлатен Боја кристал циркони ѓердани & приврзоци pentagram мода накит LN104 A US$ 6. Мерење на должина,тогаш се circomference. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.50 /парче
Прилагодливи синџир значката дизајн 18k злато позлатен Аметист кристал циркон ѓердани & приврзоци мода накит LN099 A US$ 6.
Чекор 3 .Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.48 /парче
Прилагодливи синџир Розова Срцето дизајн 18k злато позлатен Топаз кристал циркони ѓердани & приврзоци pentagram мода накит LN100 A US$ 6.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Повеќе информации

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Сина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Pendant Големина:
12mmx38mm
Број На Модел На:
LN368A
Функција:
trinket
Метали Тип:
злато боја
Компатибилност:
trinket
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Deep blue
Метал Печат:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување Тип:
Prong поставување
Мин. цел:
1 buc
Ѓердан Тежина:
4.64 g
Должина:
perimeter 17(about 43 cm)
Стил:
Романтични

Најдобрите понуди во категоријата