.

.

Гроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Кафеава Кожа Јаже дрвени лист Pendant Ѓердани Жените Џемпер Синџири

Гроздобер Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Кафеава Кожа Јаже дрвени лист Pendant Ѓердани Жените Џемпер Синџири

Степени:

DEN 108.00 -10 %
DEN 120.00
Износ
Това е достапна


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни
Гроздобер Двоен Круг Долг Ѓердан Мода Бохемија Накит Прилагодливи Кафеава Кожа Јаже дрвени лист Pendant Ѓердани Жените Џемпер Синџири Бесплатен Превозот
Должина : 80+5cm (прилагодливи)
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Дрвени+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
7cm*4cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DaShuYe
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
TBJFU
Функција:
Порака Потсетник
Пол:
Унисекс

Најдобрите понуди во категоријата