.

.

Топла продажба 1pc екран со 10 табела копчиња Кафе куќа за Гости пејџер повикувајќи систем со CE сертификација

Топла продажба 1pc екран со 10 табела копчиња Кафе куќа за Гости пејџер повикувајќи систем со CE сертификација

Степени:

DEN 5808.00
Износ
Това е достапна

со висока јачина алуминиум ABS школка, издржливи во употреба
2.
Инсталирање и Одржување на :
·Безжични производи ,без жици кои се вклучени. Едно копче : Повик
5. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3. и копчето е водоотпорен.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила. Боја : бела
Технички Параметар :
Работен напон : DC12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Користете Фреквенција : 433.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.
4)Обезбедуваме опуштена атмосфера. Вода-доказ
2. Може да покаже различни тип на услуга.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо .92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина>300 метри во отворен простор
Големина : 60*60*22mm
Воведувањето на Ресторан Услугата Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност. Тоа може да се покаже 3 групи на број во исто време
7. Тоа може да спаси 30 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места.Го поздравуваме вашиот ОЕМ. Користете дигитален код технологија и функција е стабилна и сигурна
3. Може да биде инсталиран на секој маса, кога клиентот треба помош само притиснете го копчето, повикувајќи не ќе биде прикажана на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик.
Топла продажба 1pc екран со 10 табела копчиња Кафе куќа за Гости пејџер повикувајќи систем со CE сертификација
Пакет се вклучени :
1 x K-K-4-C сина екранот приемник
10 x K-P бела боја табела копчето
Спецификација на екранот приемник К-4-C сина
1.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана. Притиснете го копчето на испраќачот, примачот ќе прими безжичен сигнал и екранот (исто така може да биде со глас) кој е повик. Тоа може да работи со 999pcs 1-копче или мулти-копче копче за повикување копчиња во макс
5.

Повеќе информации

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
K-4-Cblue K-P
Име:
Гостин пејџер повикувајќи систем
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
Фреквенција:
433.92 MHZ
Примачот На Екранот Големина:
282*150*34mm
Копчето големина:
60*60*22mm
ОЕМ:
Добредојде
копчето боја:
Бела
Примена:
Restauant кафе бар болница, хотел фабрика итн
сертификација:
CE

Најдобрите понуди во категоријата