.

.

Спа соба повикување на копче систем за услугата 10 ѕвона предавателот работа со 1 десктоп led екран безжичниот

Спа соба повикување на копче систем за услугата 10 ѕвона предавателот работа со 1 десктоп led екран безжичниот

Степени:

DEN 3888.00
Износ
Това е достапна

Едно копче : Повик
5.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга.
·Копчиња број може да се дефинира од страна на Екранот Поставување,го копчето може да фиксни или залепите на ѕидот или на маса. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3. Тоа може да спаси 30 повикувајќи информации за возврат, и да ги применува во основните услуга места. Вода-доказ
2. Покажуваат писма + 3-цифрен број
3. Димензија : 282*150*34mm
Технички параметри :
Работен напон : DC12 V
Работат на струјата :
Спецификација на повик копче K-P
1.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.
Спа соба повикување на копче систем за услугата 10 ѕвона предавателот работа со 1 десктоп led екран безжичниот
Пакет се вклучени :
1 x К-2000 екранот приемник
10 x K-P бела боја табела копчето
Спецификација на екранот приемник К-2000
1.
Инсталирање и Одржување на :
·Безжични производи ,без жици кои се вклучени.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана. покажуваат различен тип на услуга преку писма (C = ПОВИК; б=СМЕТКА, d = ПИЈАЛОК)
4. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност.Го поздравуваме вашиот ОЕМ. со висока јачина алуминиум ABS школка, издржливи во употреба
2.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.92 mhz
Се пренесува Моќност : ≤10m W
Се пренесува од Далечина>300 метри во отворен простор
Големина : 60*60*22mm
Воведувањето на Ресторан Услугата Повик Систем
Како да се работи :
Тоа вклучува предавателен уред и уредот што прима. Може да биде инсталиран на секој маса, кога клиентот треба помош само притиснете го копчето, повикувајќи не ќе биде прикажана на екранот, така што секој може лесно да се знае кој е повик. Тоа може да работи со 999pcs 1-копче или мулти-копче копче за повикување копчиња во макс
5. и копчето е водоотпорен.
Апликации :
Безжична Пејџер Систем за :
·Чај или Кафе Куќа
·Ресторани
·Хотел Конференција Соби
·Извршен Јадење Соби
·Бањи и салони
·Здравје и Фитнес клубови
·Болници
·Здравствени Клубови
·Канцеларии
·Масажа Куќа
·Ноќни клубови
·Боречка Улички
·Цркви
·Казина
·Голф и Земјата Клубови
.

Повеќе информации

Бренд Име:
Ycall
Број На Модел На:
К-2000 К-P
Име:
Спа соба повикување на копче систем за услугата
Десктоп:
Yes
Опсег:
300-500M во отворен простор
Фреквенција:
433.92 MHZ
Примачот На Екранот Големина:
282*150*34mm
Копчето големина:
60*60*22mm
ОЕМ:
Добредојде
копчето боја:
Бела
Примена:
Restauant кафе бар болница, хотел фабрика итн
сертификација:
CE

Најдобрите понуди во категоријата