.

.

печати ја главата QY6-0082 Оригинални Реновиран за Canon iP7220 iP7250 MG5420 MG5450 Печатач само гаранција на квалитет на печатење на црно

печати ја главата QY6-0082 Оригинални Реновиран за Canon iP7220 iP7250 MG5420 MG5450 Печатач само гаранција на квалитет на печатење

Степени:

DEN 1066.56
Износ
Това е достапна


ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ НА УМ : ТОА Е МНОГУ, МНОГУ Е МОЖНО ДЕКА ОТКАКО ЌЕ ИНСТАЛИРАТЕ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА, ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА, А ПРИЧИНАТА Е МОЖНО ДЕКА ВАШАТА ПЕЧАТЕЊЕ НА ГЛАВНИОТ ОДБОР ИЗГОРЕНИЦИ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. ве молиме да се разбере. Превозот бесплатно
само црна, нема боја
можете да ги користите за печатење црн текст само печати ја главата QY6-0082 Оригинални и Обновена Pirnthead за Canon i P7220 i P7250 MG5420 MG5450 Печатач Додаток
КОЛИЧИНА : 1 PCS Внимание : Само црна значи ние само може да го гарантира квалитет на печатење на црно.
Ако вашиот печатење на хартија се прикажат други печатење во боја не е завршена , тоа е нормално!!
И нејзината цена е поевтина од полна боја глава за печатење,ако ви треба целосна боја глава за печатење, ние исто така имаат тоа,можете да пребарувате во нашата продавница.ТОА Е МНОГУ МОЖНО, ИМАМЕ 10 ГОДИНИ ИСКУСТВО ВО ПЕЧАТАЧ ПОЛИЊА, И НИЕ ЗНАЕМЕ ДЕКА ОВИЕ ЧЕСТО СЕ СЛУЧУВА. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ .
Ние продаваме сите сериозни За CANON ЗА HP ЗА Брат ЗА EPSON Печати ја Главата, Можеби ќе треба друг модел печати ја главата, ве Молиме да Пристапите на следниот линк Модел Компатибилен Услов За Canon Печати ја Главата QY6-0034 Реновирана/Ново За Canon Печати ја Главата QY6-0035 Реновирана/Ново За Canon Печати ја Главата QY6-0037 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0038
Обновена/Ново За Canon Печати ја Главата QY6-0039 Реновирана/Ново За Canon Печати ја Главата QY6-0040 Реновирана/Ново За Canon Печати ја Главата QY6-0041 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0042 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0043 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0044 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0045 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0046 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0047 ЗА Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0049 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0050 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0052 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0053 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0054 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0055 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0056 DS700,DS810 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0057 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0058 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0059 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0060
За Canon Печати ја Главата QY6-0061 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0062 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0063 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0064 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0065 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0066 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0067 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0068 Реновирана
За Canon Печати ја Главата QY6-0069 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0070 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0072 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0073 Реновирана/Нова
За Canon Печати ја Главата QY6-0074 .

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата