.

.

Mimaki JV33 / CJV30 Главата Меморија Кабел Assy, 40cm--E104933 печатач делови

Mimaki JV33 / CJV30 Главата Меморија Кабел Assy, 40cm--E104933 печатач делови

Степени:

DEN 1146.72
Износ
Това е достапна

П : Е сосема нов производ? A : Да, дефинитивно !!! сите наши производи се 100% сосема нов, сите printheads 100% нови и оригинални. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. ако направите грешка при купување, а потоа ќе се наплаќа 15% се врати, poundage (Специјални производи се не-враќање или размена). П : Каков вид на превозот метод на располагање? A : DHL / UPS / Федекс / EMS / Кина пост се достапни. како сакате!. П : Ќе морам да направи големи цел? A : Не, вие не треба, сите наши производи со 1 мала компјутери MOQ. ве молиме да оставите позитивен фидбек. ако стоката се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте го нашиот сервис оддел во рок од 3 дена по стоки се добиени. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 дена по приемот на стоката, ако најдете било какви проблеми со квалитетот. Ако undeserved штета е предизвикана поради лични причини, ние не прифаќа враќање или размена. "оценување" или "лоша преглед" ќе не направи никаква помош за решавање на проблемот. ние ќе се потрудиме да соработуваат со вас. и прогласи ниска вредност на превозот сметка за да се намали вашиот данок.

Повеќе информации

Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
Mimaki JV33 / CJV30 Главата Меморија Кабел Assy, 40cm--E104933
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата