.

.

печатач на хартија да преземе систем за 7900 печатач

печатач на хартија да преземе систем за 7900 печатач

Степени:

DEN 8304.00
Износ
Това е достапна


печатач на хартија да преземе систем за 7900 печатач
голем формат хартија печатач заземаат Систем за 7900 печатач моќ сложувач за 7900 хартија Земе-до Ролна
нашиот труд заземаат систем/хартија приемник за системот/Се-до Ролна одговараат на сите Mimaki,Mutoh,Роланд,Sciko и така натаму големи/широк формат priner серија
Кога ќе се потврди цел,pls остави порака за информации како што следи :
1 . Што е вашиот печатач модел? Што е вашиот печатач нога столче внатрешна должина и надворешниот должина?
2 . Вашата земја Напон е 110v или 220 V?
3 . Вашата земја стр ower приклучоци е Европска ,Американски или Кина стандард ?или други стандардни?
Take-Up Систем.
1. Уникатен дизајн на користење на печатари' стојат како што е неговото лизгање платформа за да се добие силна поддршка.
2. Флексибилно прилагодување на ширината според медиумите ширина од страна на лизгање на левиот дел на ролери.
3. Со два големи прирабници, лесно да се води на хартија и да се направи тоа се печати во права линија.
4. Може автоматски да го преземе ролни со сензор или се ракува рачно.
5. Погоден за медиуми на 2"/3" внатрешен дијаметар.
6. Целиот тек може да биде обложен по take-up, удобен операција

Повеќе информации

Бренд Име:
ZCWINJET
Број На Модел На:
SPI-7900 печатач, хартија да преземе Ролна систем
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата