.

.

5 X Fuser Опрема 17T FU6-0800-000 за canon IR 2020 2120 2318 IR2116 2320

5 X Fuser Опрема 17T FU6-0800-000 за canon IR 2020 2120 2318 IR2116 2320

Степени:

DEN 576.00
Износ
Това е достапна


Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Повеќе информации

Бренд Име:
споделување на печатач&копир
Број На Модел На:
за canon IR2016 2020 2120 2318 2116 2320
Тип:
Други
Користат За:
за canon IR2016 2020 2120 2318 2116 2320

Најдобрите понуди во категоријата