.

.

5 поставите X Горниот ролери черупка FC6-3856-000 за canon ir5570 6570 6065 6055 8085 5065 FC6-3502-000 FC9-8069-000 FC6-3856-000

5 поставите X Горниот ролери черупка FC6-3856-000 за canon ir5570 6570 6065 6055 8085 5065 FC6-3502-000 FC9-8069-000 FC6-3856-000

Степени:

DEN 600.00
Износ
Това е достапна


Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Повеќе информации

Бренд Име:
споделување на печатач&копир
Број На Модел На:
ir5570 6570 6065 6055 8085 5065
Тип:
Други
Користат За:
за canon

Најдобрите понуди во категоријата