.

.

печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатач

печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатач

Степени:

DEN 8304.00
Износ
Това е достапна


печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатач
голем формат хартија печатач приемник за Системот за Ролан серија печатач моќ сложувач за Ролан хартија Земе-до Ролна
нашиот труд заземаат систем/хартија приемник за системот/Се-до Ролна одговараат на сите Mimaki,Mutoh,Роланд,Sciko и така натаму големи/широк формат priner серија
Кога ќе се потврди цел,pls остави порака за информации како што следи :
1 . Што е вашиот печатач модел? Што е вашиот печатач нога столче внатрешна должина и надворешниот должина?
2 . Вашата земја Напон е 110v или 220 V?
3 . Вашата земја стр ower приклучоци е Европска ,Американски или Кина стандард ?или други стандардни?
Take-Up Систем.
1. Уникатен дизајн на користење на печатари' стојат како што е неговото лизгање платформа за да се добие силна поддршка.
2. Флексибилно прилагодување на ширината според медиумите ширина од страна на лизгање на левиот дел на ролери.
3. Со два големи прирабници, лесно да се води на хартија и да се направи тоа се печати во права линија.
4. Може автоматски да го преземе ролни со сензор или се ракува рачно.
5. Погоден за медиуми на 2"/3" внатрешен дијаметар.
6. Целиот тек може да биде обложен по take-up, удобен операција

Повеќе информации

Број На Модел На:
SPI-SC640 печатач, хартија да преземе Ролна систем
Бренд Име:
ZCWINJET
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата