.

.

Компатибилен НОВИ за HP 1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 LBP 3300 Притисок Ролери Пониски ракав ролери RC1-3630-000 LPR-1320

Компатибилен НОВИ за HP 1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 LBP 3300 Притисок Ролери Пониски ракав ролери RC1-3630-000 LPR-1320

Степени:

DEN 590.40
Износ
Това е достапна


Опис :
Име на производ : Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери
Се користи за HP1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 Canon LBP3300 ОЕМ код : RC1-3630-000 LPR-1320 RC1-3630 Пакување : Неутрален пакет Состојба : Компатибилни НОВ Квалитет : Одделение Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Повеќе информации

Бренд Име:
OKLILI
Број На Модел На:
1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 LBP 3300
Тип:
Други
Објектот:
Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролери
Оригинална или во компатибилен:
Компатибилен
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 LBP 3300
ОЕМ Кодот:
RC1-3630-000 LPR-1320 RC1-3630
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
1pc
начин на испорака:
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
транспорт време:
20~45 дена

Најдобрите понуди во категоријата