.

.

Висок квалитет на нови 40LA17030 Вози Развој на Брзини за Коника Minolta 7145 7130 7020 DI451 Опрема

Висок квалитет на нови 40LA17030 Вози Развој на Брзини за Коника Minolta 7145 7130 7020 DI451 Опрема

Степени:

DEN 2424.00
Износ
Това е достапна


Висок квалитет на нови 0 LA17030 Вози Развој на Брзини за Коника Minolta 7145 7130 7020 DI451 Опрема
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail HK пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо

Повеќе информации

боја:
Други
Број На Модел На:
40LA17030
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата