.

.

Глава за печатење Печати ја Главата за печатари Epson R280 R285 R290 R295 RX610 RX690 PX650 PX660 P50 P60 T50 T60 А50 T59 TX650 L800

Глава за печатење Печати ја Главата за печатари Epson R280 R285 R290 R295 RX610 RX690 PX650 PX660 P50 P60 T50 T60 А50 T59 TX650

Степени:

DEN 2880.00 -10 %
DEN 3199.68
Износ
Това е достапна

Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на e Bay. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
ви благодарам многу
ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИ ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
Глава за печатење Печати ја Главата за Epson R280 R285 R290 R295 RX610 RX690 PX650 PX660 P50 P60 T50 T60 А50 T59 TX650 L800 L801
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 работни дена. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата