.

.

Обновена Првобитната Печати ја главата ЗА EPSON ME350 ME330 ME33 ME2 ME200 ME30 C90 SX235W

Обновена Првобитната Печати ја главата ЗА EPSON ME350 ME330 ME33 ME2 ME200 ME30 C90 SX235W

Степени:

DEN 1296.00 -10 %
DEN 1439.52
Износ
Това е достапна

Име на производ EPSON EPS-ME2 Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот ОРИГИНАЛНИ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА За EPSON ME350 ME330 ME33 ME2 ME200 ME30 C90 SX235 W ТЕСТИРАНИ ВО РАБОТНА СОСТОЈБА Пакетот вклучува 1 PCS ВО 1 СЕТ. 1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција. 2. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. Ако вашата цел е повеќе од 3 еез, ние ќе го одберете ЕМС. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. 3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме. 4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. 5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. 6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата