.

.

Оригиналниот Обновена ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за HP 564 PhotoSmart B211a

Оригиналниот Обновена ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за HP 564 PhotoSmart B211a

Степени:

DEN 777.00 -10 %
DEN 863.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор.
ви благодарам многу
REE ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
Оригиналниот Обновена ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за HP 564 Photo Smart B211a
пакет : 1pcs вклучени
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
1. Пратката со точката ќе биде предаден, од Хонг Конг со Рамен Воздух Mail или Регистрирани Воздух Mail.
Времето за испорака обично трае 2-3 недели?(max 4 недели), во зависност во која земја & локација.
Не плаќаат победниците ќе бидат пријавени на e Bay.
Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект. Поради густиот маргина, ние сме во можност да понуди дека кога вкупниот износ е повеќе од $10 по ред.
Регистрирани Воздухопловната со следење на број е побрзо & сигурни, но ние треба да плаќаат екстра $1 за таква услуга.
МЕТОДИ ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме ALIPAY САМО. Инаку, договорот е конечна.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ве молиме да користите "Прашајте го Продавачот Прашање" линк за да ни се обратите за било какви прашања. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има). Сериозни понудувачи само ве молиме. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачите во рок од 24 часа по приемот на плаќање. Тоа е лесен и безбеден и можете да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, банкарски трансфери и Pay Pal сметка салда.Int'l Пост Воздухопловната :
Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние нормално одговор на секоја порака во рок од 24 часа. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Задоволството на клиентите е наш врвен цел.
Ве молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, ALIPAY такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата