.

.

оригиналниот печати ја главата за EPSON Перо Фото PX4000 глава за печатење

оригиналниот печати ја главата за EPSON Перо Фото PX4000 глава за печатење

Степени:

DEN 9552.00
Износ
Това е достапна

3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. ви благодариме. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . ве молиме да се разбере. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL/ФЕДЕКС/ЕМС. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда. АКО цел помалку од 3 еез, ние ќе брод од СИНГАПУР Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Пошта, Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. 2) АКО СЕ ОД БРАЗИЛ, ЕКВАДОР, ЧИЛЕ, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДДВ БРОЈ НА КОМЕНТАР. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА И ДА ИМААТ ДОБАР ДЕН. Име на производ за EPSON EPS-PX4000 Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот оригинални печати ја главата за EPSON Перо Фото PX4000 глава за печатење ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS 1. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата