.

.

ОБНОВЕНА Печати ја Главата ЗА EPSON RX680 RX590 RX610 T50 TX650

ОБНОВЕНА Печати ја Главата ЗА EPSON RX680 RX590 RX610 T50 TX650

Степени:

DEN 3888.00 -10 %
DEN 4319.52
Износ
Това е достапна


Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
ви благодарам многу
Име на производ ЗА EPSON EPS-027 Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот ЗА EPSON RX680/RX59/RX610/T50/TX650 Превозот Редовно, Тоа е предаден од страна на E-Пакет Кина Пост, за САД и Сингапур Пост се Регистрирате Воздух Mail на друга земја. Ако нарачате повеќе од 2 ПАРЧИЊА, ние ќе го организира брзо превозникот за вас. И ако ви треба брзо Превозникот, ве Молиме да ни кажете, ние ќе ви даде најдобри предлог Плаќање ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ТОА Е многу, МНОГУ е МОЖНО ДЕКА ОТКАКО ЌЕ ИНСТАЛИРАТЕ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА, ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА, А ПРИЧИНАТА Е МОЖНО ДЕКА ВАШАТА ПЕЧАТЕЊЕ?ГЛАВНИОТ ОДБОР?ИЗГОРЕНИЦИ ПЕЧАТИ ЈА ГЛАВАТА.ТОА Е МНОГУ МОЖНО, ИМАМЕ 10 ГОДИНИ ИСКУСТВО ВО ПЕЧАТАЧ ПОЛИЊА, И ЗНАЕМЕ ДЕКА ОВА ЧЕСТО СЕ СЛУЧУВА. ЗНАЧИ, АКО ГИ ИСПОЛНУВААТ ПРОБЛЕМ, НИЕ ЌЕ ГИ ОРГАНИЗИРАМЕ НА ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ЗА ВАС,НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗГУБИ ПАРИ, НО НЕМОЈТЕ ДА ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ. ТОА Е МОЖЕБИ НАШИТЕ вина ИЛИ ВАШИОТ ПЕЧАТАЧ Е вина.?

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата