.

.

бренд F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350

бренд F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320

Степени:

DEN 1440.00 -10 %
DEN 1599.84
Износ
Това е достапна

Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.
ви благодарам многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОД ШЕНЖЕН/ХОНГКОНГ
ОРИГИНАЛНИОТ F166000 F151000 F151010 глава за печатење Печати ја Главата Печатач главата за Epson R200 R210 R220 R230 R300 R310 R320 R340 R350
Оригиналниот и REFURBISHED
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS *************************************************
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата