.

.

Бренд F190000 F190010 F190020 F190030 Печати ја Главата За Epson SX515 TX600 BX625 NX625 ME85 PX205 T40W WP7015 WF40 WF3010

Бренд F190000 F190010 F190020 F190030 Печати ја Главата За Epson SX515 TX600 BX625 NX625 ME85 PX205 T40W WP7015 WF40 WF3010

Степени:

DEN 1080.00 -10 %
DEN 1199.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
ви благодарам многу
Име на производ 100% ОРИГИНАЛНИ ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за EPSON Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот Обновена Првобитната Оригинални F190000 F190010 F190020 F190030 Печати ја Главата За Epson SX515 TX600 BX625 NX625 ME85 PX205 T40 W WP7015 WF40 WF3010 ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата