.

.

Сина Рачката се Справи со C7770-60015 Малку Рака Pincharm За HP DesignJet 4500 500 500PS 510 800 800PS 815printer плотер делови

Сина Рачката се Справи со C7770-60015 Малку Рака Pincharm За HP DesignJet 4500 500 500PS 510 800 800PS 815printer плотер делови

Степени:

DEN 382.00 -15 %
DEN 449.28
Износ
Това е достапна


По-продажбата на услугата : 1)100% пред-тестирани пред да ја напушти фабриката .

Повеќе информации

боја:
Сина
Бренд Име:
JACA
Број На Модел На:
се справи со
Тип:
Други
ОЕМ Кодот:
C7770-60015
Модел На Печатач:
DesignJet 4500 500 500ps 510 800 800ps 815 820 MFP T1100

Најдобрите понуди во категоријата