.

.

DCP - 7060 7055 7057 ФАКС да 2890 2890 одредување топла тек на ролна за брат 1set 2pieces

DCP - 7060 7055 7057 ФАКС да 2890 2890 одредување топла тек на ролна за брат 1set 2pieces

Степени:

DEN 864.00 -10 %
DEN 959.52
Износ
Това е достапна


DCP - 7060 7055 7057 ФАКС да 2890 2890 одредување топла тек на ролна за брат 1set 2pieces
Состојба : Нова
1set 2pieces
Услови
1. Комуникација или плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукција затворени. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.
2. Превозот и ракувањето со обвиненија за Сингапур Пост или Кина Пост Меѓународна Економија Воздух Mail, понекогаш USPS. 99% од нашите производи се ПРЕВОЗОТ БЕСПЛАТНО , Тоа ќе ве однесе 3~22 работни дена,Различни држави, на Различни времето за испорака. АКО ВИ ТРЕБА ПОБРЗО ПРЕВОЗНИКОТ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS ПОПУСТ . НИЕ ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ЕМС.
3. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. ве молиме да се разбере. повеќето од нашите производи се скапи, ако вие не треба тоа, немојте да ја отворите. ви благодариме.
4. Нашите Повратни информации Политика : На редовна основа, ние одиме преку нашата повратни информации датотека и да ги достават повратна информација за сите оние кои имаат поднесено повратни информации за нас. Оваа политика гарантира дека секој добива правилно препознавање и го прави процесот малку помеко за двете страни. Ако сте задоволни со вашите трансакции со нас, ве молиме оставете го вашиот коментар за нашите датотека и ние ќе бидеме сигурни дека за да возвратат, кога ние го правиме нашиот ажурирања. Пред објавување негативни повратни информации ве молиме контактирајте со нас за да можеме да работат надвор. Негативни повратни информации не им помагаат на решавање на проблемите.
5. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас пред ставање вашата понуда.
6. Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено вие сте од Германија. Испрати вашиот превозот настава/барање со вашата исплата.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата