.

.

бренд за ЅВЕЗДА TSP800 TSP800L Печати ја Главата G105910-048 203dpi Термички глава за печатење

бренд за ЅВЕЗДА TSP800 TSP800L Печати ја Главата G105910-048 203dpi Термички глава за печатење

Степени:

DEN 1296.00 -10 %
DEN 1439.52
Износ
Това е достапна


Ако ви треба побрзо превозникот, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Ако производот е неисправен или штета по пристигнувањето, или погрешен производ испраќаат, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Инаку, договорот е конечна.
Ве молиме да се разбере превозот бесплатно опфаќа многу други трошоци покрај реалните превозот на трошоците, како и акции надоместоци, човечки ресурси, ALIPAY такси, ebay конечна вредност такси, листата трошоци, осигурување, материјал за пакување, такси, ракување надоместоци и др.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Ве молиме ни e-mail со какви било прашања може да имате текот на трансакцијата. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински давачки, и увозни давачки (ако ги има).
Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми/прашања/проблеми. Ве молиме да ни даде висока стапка на превозот бесплатно, па нашата работа може да се продолжи. Ние ќе бидеме среќни да ги реши сите прашања може да имате во срдечни и пријателски начин. Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Сериозни понудувачи само ве молиме. Објектот ќе биде предаден за освојување на Купувачите во рок од 24 часа по приемот на плаќање. Сите производи се квалитетни проверени.
Ве молиме да се комбинираат повеќе предмети(повеќе од $10) во една цел следниот пат, така што можеме да им понудиме на регистрирани воздухопловната за вас.
Уплатата треба да се изврши во рок од 14 дена од освојувањето на првиот објект.Int'l Пост Воздухопловната :
Фиксен надомест за Превозот и Ракувањето, вклучувајќи пакување, складирање, дистрибуција, цел ракување и обработка на трошоци.
Регистрирани Воздухопловната со следење на број е побрзо & сигурни, но ние треба да плаќаат екстра $1 за таква услуга. Тоа е лесен и безбеден и можете да плаќаат со кредитни картички, дебитни картички, банкарски трансфери и Pay Pal сметка салда.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата