.

.

ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за EPSON ME80W 700FW T40W WF630 WF840 WF635 WF845 WF 645 WF633 F190020 глава за печатење млазницата

ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА за EPSON ME80W 700FW T40W WF630 WF840 WF635 WF845 WF 645 WF633 F190020 глава за печатење млазницата

Степени:

DEN 1080.00 -10 %
DEN 1199.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување.
ви благодарам многу
обновена ГЛАВА за ПЕЧАТЕЊЕ
Разликата помеѓу нашите производи и други
Оригиналниот и refurbished
Опис
за EPSON ПЕЧАТИ ја ГЛАВАТА ME80 W 700 FW T40 W TX600 FW TX610 FW 85 ND 900 WD 960 FWD TX550 W NX515 WF630 WF840 WF635 WF845 WF 645 WF633
Производ Галерија
Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата