.

.

НАПОЈУВАЊЕ OT8035 ACBEL ЗА HP DESIGNJET печатач Z3200

НАПОЈУВАЊЕ OT8035 ACBEL ЗА HP DESIGNJET печатач Z3200

Степени:

DEN 4320.00 -10 %
DEN 4799.52
Износ
Това е достапна

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
2) АКО СЕ ОД БРАЗИЛ, ЕКВАДОР, ЧИЛЕ, ВЕ МОЛИМЕ ОСТАВЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ДДВ БРОЈ НА КОМЕНТАР.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на aliexpress. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА И ДА ИМААТ ДОБАР ДЕН. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 бизнис ays. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Име на производ НАПОЈУВАЊЕ OT8035 ACBEL ЗА HP DESIGNJET печатач Z3200 Производ Состојба ОБНОВЕНА Опис на Производот Обновена Првобитната отстранети од работа печатач и ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS Плаќање прифаќаме само ЗАЧУВАМ за продажба на мало.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата