.

.

4 Боја глава за печатење За EPSON F190020 Печатач Главата Употреба За Epson ME80W 85ND 900WD 960FWD T40 700FW TX600 TX610 TX550W Плотер

4 Боја глава за печатење За EPSON F190020 Печатач Главата Употреба За Epson ME80W 85ND 900WD 960FWD T40 700FW TX600 TX610 TX550W

Степени:

DEN 1199.52
Износ
Това е достапна

Оригиналниот и обновена Опис 4 Боја глава за печатење За EPSON F190020 Печатач Главата Употреба За Epson ME80 W 85 ND 700 FW 900 WD 960 FWD T40 TX600 TX610 TX550 W Плотер ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА. Ако купувачот сакаат да се вратат под не-отворете состојба, купувачот мора да ги плати превозот цена од нас на купувачот и да се врати превозот цена. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. Ако овие услови не се исполнети, продавачот го задржува правото да празнина на аукција.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата