.

.

10 Серија глава за печатење за кодак Херој 6.1 7.1 9.1 Канцеларија ESP 6150

10 Серија глава за печатење за кодак Херој 6.1 7.1 9.1 Канцеларија ESP 6150

Степени:

DEN 993.00 -10 %
DEN 1103.52
Износ
Това е достапна

Ќе биде пред наддавање /купување.
обновена ГЛАВА за ПЕЧАТЕЊЕ
10 Серија глава за печатење за кодак Херој 6. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети.1 Канцеларија ESP 6150 Печати ја Главата #10 за Кодак ESP 3 5 7 9 5100 5300 5500 3250 5250 7250 Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpess Western Union, Alipay Зачувам. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Сингапур Postt" регистрирани воздух mail. Надевам дека ќе има добра соработка со вас за долго време. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека ќе превозот адреса е точна пред да купите. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација Контактирајте со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. За нас : Нашата компанија е професионални печати ја главата за 8 години! Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 7-10 работни дена по исплата потврда. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Повратната информација е важна за нас, ве Молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Тоа може да потрае до 10 работни дена да се процесира вашата врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата