.

.

1 BUC F185000 Обновена Печати ја главата За Epson T1110 C10 T1100 T30 T33 C120 C110 ME1100 ME70 TX510 Печатач

1 BUC F185000 Обновена Печати ја главата За Epson T1110 C10 T1100 T30 T33 C120 C110 ME1100 ME70 TX510 Печатач

Степени:

DEN 1440.00 -10 %
DEN 1599.84
Износ
Това е достапна

Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Ве молиме да се осигурате предметот ќе биде вратен во добра состојба, со оригинално пакување. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. ЈАС ТРЕБА ДА ВЕ ИНФОРМИРАМЕ НЕКОИ ТОЧКИ : 1) АКО ЦЕЛ СТОКИ ЧИЈА ВРЕДНОСТ Е ПОВЕЌЕ ОД РЕДОВНО, НИЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИ СТРАНА НА КУРИРСКАТА СЛУЖБА DHL/ФЕДЕКС/ЕМС. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 работни дена.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ ЗА ПОБРЗО. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување.
ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИ ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
1 BUC F185000 Обновена Печати ја главата За Epson T1110 C10 T1100 T30 T33 C120 C110 ME1100 ME70 TX510 Печатач
Дел број : f185000
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата