.

.

F181010 глава за печатење печати ја главата за Epson TX300 CX5600 TX105 CX2800 CX2900 CX3000 CX3900 CX3700 CX3800 CX3850 CX4300

F181010 глава за печатење печати ја главата за Epson TX300 CX5600 TX105 CX2800 CX2900 CX3000 CX3900 CX3700 CX3800 CX3850 CX4300

Степени:

DEN 1080.00 -10 %
DEN 1199.52
Износ
Това е достапна


ви благодарам многу
ОБНОВЕНА И ОРИГИНАЛНИ ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
F181010 глава за печатење печати ја главата за Epson ME2 ME200 ME30 ME300 ME33 ME330 ME350 ME360 TX300 CX5600 TX105 TX100 TX101 L101 L201 L100 F181010 глава за печатење печати ја главата за Epson TX300 CX5600 TX105 TX100 TX10 CX2800 CX2900 CX3000 CX3900 CX3700 CX3800 CX3850 CX4300
ТЕСТИРАНИ ВО ДОБРА РАБОТНА СОСТОЈБА
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS
Плаќање прифаќаме само ALIEXPRESS за продажба на мало. Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење. Објектот ќе бидат испратени 1 -3 работен ден по исплата потврди.Ако тоа е се покажа како погрешен објект или имаат производителот дефект, ве молиме испратете го врати објектот и ние ќе ви испратиме замена за слободни. Превозот Ние ја испорача оваа точка на светот преку редовни регистрирани воздух mail со следење на број. Ако очекувате било доцнење во плаќањето, ве молам дозволете ми да знам. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет тер 3 недели. Бидејќи временската зона е различен, ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа. Испорака обично трае 7-13 работни дена за да стигнат до повеќето од други дестинации во целиот свет, но во некои ретки околности или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено овие земји, Русија, Бразил, Италија, итн. Ве молиме испратете плаќање во рок од 3 дневна по понуди крајот или вашето купување.
Ве молиме имајте во предвид : ние може да прифати aliexpress плаќање, PAYPAL и western union, исто така, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Дистрибутер : Ние, исто така може да го прифати специјални понуди од дистрибутер за рефус со цел, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил. Услуги на клиентите Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете ни порака на e Bay. PS : ве Молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна при донесувањето на плаќање преку paypal, ние само го прифаќа paypal превозот адреса (Ние не прифаќаме било каква промена на адресата преку e-mail) политика на Враќање, Ако вашата цел е примена, и тоа не е она што го наредил, или во вашиот објект има производителот дефект, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 работни дена. Повратни информации Вашите повратни информации е многу важно за нас, позитивни повратни информации е високо ценет. Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине било негативни повратни информации, ве молиме да ни даде можност за решавање на било какви проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Повеќе информации

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
Други

Најдобрите понуди во категоријата