.

.

Добро душеци! Целосен сет багажникот душеци за Toyota Land Cruiser Prado 150 7seats 2017-2010 трајни товар лагер подигање на теписи,Бесплатен превозот

Добро душеци! Целосен сет багажникот душеци за Toyota Land Cruiser Prado 150 7seats 2017-2010 трајни товар лагер подигање на

Степени:

DEN 6666.00 -38 %
DEN 10752.00
Износ
Това е достапна


Посебен вод душеци за Toyota Land Cruiser Prado 150 (7seats)
Како да ја изберете бојата и автомобил модел?
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати оваа боја производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме !
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Црна со црвени конци
Тоа ќе одговара за двете багажникот модели :
Модел 1 :
Модел 2 :
Детали за производот :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Патосници Тип:
Мат Кожа
Land Cruiser Prado Годишно:
2012,2011,2010
Име На Модел:
Т-LC-P-007
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Висина:
30
Специјални Функции:
носат-отпор,водоотпорен ,издржлив ,Лесен за чистење
Материјал Тип:
вештачка кожа
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Должина:
135
Објектот Тежина:
2.5kg
Тојота Модел:
land cruiser prado
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
60
Производот Количина:
багажникот душеци+назад душеци+двете страни душеци

Најдобрите понуди во категоријата