.

.

бебе туш подарок -- Плажа Тематските шарени Школки Место за Држачот/Фото Рамка Свадба Фаворизира рекламирање материјали за гости 100pcs/многу

бебе туш подарок -- Плажа Тематските шарени Школки Место за Држачот/Фото Рамка Свадба Фаворизира рекламирање материјали за гости

Степени:

DEN 8302.00 -8 %
DEN 9024.00
Износ
Това е достапна

затоа што ние ќе направиме се што можеме за да се реши проблемот.
Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2 CM
Количина : 100 компјутери
КУПУВАЧОТ ТРЕБА ДА СЕ ЗНААТ ПРЕД ЦЕЛ :
1)Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Зачувам или Western Union само
2)Превозот
1)Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот и ние обезбедуваме 14 дена размена
услуга од превозот датум против неисправни производи.
3)се Враќа
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Важно е да се прогласи за вашиот пакет како "Производ за Враќање" на Царинската Декларација Форма, и исто така $1 како комерцијална вредност.ви благодариме!!!
. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.ви благодариме на соработката.
2) Pls се обиде да обезбеди како подетални информации како posisble за адреса,како и поштенски код,домашен телефон и број на Мобилен телефон
3) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската да се утврди она што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.за сопствени или оддалечена област
Ние ќе брод во 3-5 работен ден по исплата потврди. Клиентот е одговорен за враќање.
Контактирајте со нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
4) Feed врати известување(ВАЖНО)
Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе ја добиете вашата исплата,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.

Повеќе информации

Повод:
Роденден,Забава,Куќа Се Движи,Матура,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,Денот На Благодарноста
Шема:
Никој
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Најдобрите понуди во категоријата