.

.

Чиста рачно изработени Висок квалитет убаво големи бургундија белата ангел пердув крилја Партија Свадба декорација самовила крила бесплатен превозот

Чиста рачно изработени Висок квалитет убаво големи бургундија белата ангел пердув крилја Партија Свадба декорација самовила крила

Степени:

DEN 7474.00 -10 %
DEN 8304.00
Износ
Това е достапна

Фабриката штекер, Чиста рачно изработени, 100% Сосема Нов !100% hight квалитет,EMS бесплатен превозот обичај пердув крилја ве молиме Имајте на ум : 1. Поради пиксели е различно помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Сите наши пердуви биле можеле да произлезат од нив и да ги задоволи барањата за Заштита на Животната средина Стандард,Pls се чувствуваат слободни да го користите. Сите од нашите пакети ќе бидат испратени како ИГРАЧКА под 50$.Како и обично,Вие Не треба да плаќаат Данок!
Фабриката штекер, Квалитет на производи со ниска цена! 100% Сосема Нов ! Љубезно Внимание : оваа ставка е рачно изработени. Постојат неколку разликува со оригиналната слика, но тоа е исто така многу убава.И апсолутно многу повеќе од нашите слики во њујорк, предизвика ние не сме професионален фотограф.Pls разбирање. Материјал : Пердув. Боја : бела. Големина : секој крилја 120cm Pls да ми кажете дали сакате која било друга боја, ние може да се направи повеќето обични бои. Повод : Партија, ноќта на Вештерките, Карневал, подарок, фаза на изведба, Cosplay, Свадбен, итн. Pls контактирајте со нас ако сакате . Ви благодариме!

Повеќе информации

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ,Велигден
Шема:
Полна Боја,Ангел
Број На Модел На:
104-17
is_customized:
Yes
Материјал:
Пердув
Тип:
партија Костими & Додатоци
Mfg Серија Број:
Ангел и Ѓавол
Спецификација:
1.1-1.3M

Најдобрите понуди во категоријата