.

.

10Pcs Мини Дрвени Easel Стојат Свадба Табела Број и Име на Место Картичка Стојат 15*10см

10Pcs Мини Дрвени Easel Стојат Свадба Табела Број и Име на Место Картичка Стојат 15*10см

Степени:

DEN 720.00 -8 %
DEN 783.36
Износ
Това е достапна

Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. ние ќе ви даде позитивен одговор наскоро. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Сите нарачки се испраќаат користејќи Кина Пост Воздух e-Mail порака и се испраќаат во рок од 14-25 работни дена по уплатата.
Политика На Враќање :
Клиентите мора да се врати Ставки во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на нив од продавачот.
Ние прифаќаме ОЕМ, ODM, ни ги испратите на дизајнот, идеи и вашите барања.
Големина : 15cm висока X 10cm широк
дебелина : 1.3 C m
Материјал : направен од Цврсто дрво
Пакет : 10 Pcs Мини Easel стојат
Одлична изработка, Мазна на допир, убав изглед. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.

Повеќе информации

Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
Бренд Име:
WDLOVED
Број На Модел На:
ES01*10
Материјал:
Дрво;Дрвени

Најдобрите понуди во категоријата