.

.

10Pcs/Многу Мини Дисплеј Минијатурни Easel Свадба Табела Број и Име на Место Картичка Стојат 12*7cm

10Pcs/Многу Мини Дисплеј Минијатурни Easel Свадба Табела Број и Име на Место Картичка Стојат 12*7cm

Степени:

DEN 304.00 -8 %
DEN 330.72
Износ
Това е достапна

ние ќе ви даде позитивен одговор наскоро.
Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ви благодарам многу!. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање :
1. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Ние сме затворени за време на викендите и НЕ бродот саботите или неделите!
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Политика На Враќање :
Клиентите мора да се врати Ставки во добра состојба во рок од 3 дена од приемот на нив од продавачот.
Спецификации :
Ние прифаќаме микс цел, Вкупно цел износ повеќе од $200 ќе ги ажурира превозот начин да EMS/DHL(3-7days). Сите нарачки се испраќаат користејќи Кина Пост Воздух e-Mail порака и се испраќаат во рок од 14-25 работни дена по уплатата.
Ние прифаќаме ОЕМ, ODM, ни ги испратите на дизајнот, идеи и вашите барања.

Повеќе информации

Повод:
Партија,Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Никој
Бренд Име:
WDLOVED
Број На Модел На:
ES03*10
Материјал:
Дрво;Дрвени

Најдобрите понуди во категоријата